JOHNSON'S Naurally Sensitive Лосион за тело, 395 мл

JOHNSON'S Naturally sensitive lotion 395 ml losion telo
JOHNSON'S Naurally Sensitive Лосион за тело, 395 мл
342,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054390C
favorite_border

Опис на производот

  • За чувствителна кожа
  • Со органски екстракт од алое вера и шеа путер
  • Хипоалергена формула
  • Без парфеми
  • Веган формула
  • Тестирано од педијатри и дерматолози

Пакување: 395 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се