JOHNSON'S Pure Protect Гел за бањање, 500 мл

JOHNSON'S Pure Protect Гел за бањање, 500 мл
183,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052120C
favorite_border

Опис на производот

  • Ги отстранува бактериите притоа негувајќи ја нежната детска кожа
  • Збогатен со мед, зелен чај и екстракт од ројбос
  • За чиста и здрава кожа
  • Без бои, парабени и алкохол
  • Дерматолошки тестиран
     

Пакување: 500 мл

Содржина

Состав: вода, кокамидопропил бетаин, PEG-80 сорбитан лаурат, глицерин,  PEG-150 пентаеритритил тетрастеарат, екстракт од листови од ројбос, екстракт од листови од зелен чај, масло од црно семе, етилхексилглицерин, мед, кокосова киселина, децил глукозид, PPG-2 хидроксиетил кокамид, натриум метил кокоил таурат, натриум хлорид, лимонска киселина, млечна киселина, феноксиетанол, калиум сорбат, натриум бензоат, парфем.

Начин на употреба: нежно направете богата пена, потоа исплакнете.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се