JOHNSON'S Top-to-Toe 2 во 1 Гел за коса и тело, 500 мл

JOHNSON'S Top-to-Toe 2 во 1 Гел за коса и тело, 500 мл
238,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051062C
favorite_border

Опис на производот

  • Нежно ги чисти косата и скалпот
  • Хипоалергена формула
  • Без сулфати
  • Соодветно за употреба уште од првиот ден на новороденчето
  • Педијатарски и дерматолошки тестирана формула

Пакување: 500 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се