JORDAN Green Clean Extra Soft Детска четка за заби (5-10 год.)

JORDAN Green Clean Extra Soft Детска четка за заби (5-10 год.)
200,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050627C
favorite_border

Опис на производот

Четката за заби Jordan Green Clean направена е за зачувувањена нашата планета и благостојбата на секој поединец. Внимателно одбраните рециклирачки, био материјали се грижат за чистотата на вашите заби, но и за зачувување на нашата планета.

Дизајнирани се од норвешкиот дизајнер Andreas Engesvik во минималистички и функционален скандинавски дизајн.

→ Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 1 четка.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се