JORDAN Step By Step Детска четка за заби (0-2 год.)

Jordan Step By Step Extra Soft 0-2 years Toothbrush cetka za zabi za mali deca
JORDAN Step By Step Детска четка за заби (0-2 год.)
175,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021457C
favorite_border

Опис на производот

Jordan Step By Step Extra Soft Toothbrush Бебешката четка ја освои наградата за дизајн Red Dot и е
дизајнирана со екстра меки влакна, мек гумен прстен за гризење за непцата на бебињата и
рачка што одговара на големи и мали раце.

Четката за заби помага да се направи првиот чекор во воспоставувањето на здрави и среќни рутини за дентална грижа.
Краткиот врат на четката за заби го спречува вметнувањето на четката за заби премногу далеку во устата на детето. На оваа возраст треба да се користи четка за заби под родителски надзор.

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 1 четка.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се