JORDAN White Smile Паста за заби, 75 мл

JORDAN White Smile Паста за заби, 75 мл
150,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053835C
favorite_border

Опис на производот

Паста за заби за возрасни која содржи специјално развиена комбинација на состојки за докажано отстранување на дамки и побели заби за 1 недела.

  • Содржи натриум флуорид 1450 ppm F
  • Погодна за вегани

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се