Калико завој, 10 цм x 5 м

Калико завој, 10 цм x 5 м
32,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
007360C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Завој со вткаен раб, 10 цм x 5 м

 

Пакување: 1 завој

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се