KIRKA Кирколина чај, 25 филтер кесички

KIRKA Кирколина чај, 25 филтер кесички
133,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
031996C
favorite_border

Опис на производот

Биолошки активните состојки на лековитите билки ги подобруваат физиолошките функции на дигестивниот тракт и придонесуваат за подобар метаболизам на масни материи, имаат корисен ефект врз цревната перисталтика, го олеснуваат празнењето и елиминацијата на течноста.

Ефектите се манифестираат во форма на зголемено чистење на телото и намалување на напнатоста во стомакот. Редовната употреба на чајот Кирколина за губење на тежината со контролирана исхрана и соодветна физичка активност доведува до ефективно губење на тежината.

Нето-тежина: 25 х 2 г

Содржина

Состав: плод од шипка, кора од крушина, лист од анасон, пченкарна свила.

Употреба: чајот се пие незасладен, два пати во текот на денот, после оброк, како замена за вода.

Чајот за слабеење Кирколина не се препорачува за бремени жени, доилки и деца до 12 годишна возраст.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се