KRAŠ Животинско царство сет чоколади (4+1), 75 г

zivotinsko carstvo
KRAŠ Животинско царство сет чоколади (4+1), 75 г
69,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
053335C
favorite_border

Опис на производот

Животинско царство е најтенкото млечно чоколадо кое со својата форма и оригинален вкус на вистинско млечно чоколадо е совршен избор за детските слатки моменти.

Заедно со чоколадото, секоја чоколадна обвивка содржи сликичка од животно. Сликичките го наоѓаат своето место во албумот Животинско царство, кој е детска енциклопедија на знаење за животните, а за секој пополнет албум Краш наградува со богат сладок пакет.

Пакување: 4+1 чоколади по 15 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се