Кршач за таблети

Кршач за таблети
134,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
032905C
favorite_border

Опис на производот

  • Кршач за таблети, практичен за секојдневна употреба

Пакување: 1 кршач

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се