Кутија за лекови за дневно дозирање

Кутија за лекови за дневно дозирање
149,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
038625C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Кутија за складирање и чување на лековите
  • Содржи три прегради за распоредување на таблетите зависно од тоа во кој дел од денот треба да се примаат

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се