Кутија за лекови за седмично дозирање

Кутија за лекови за седмично дозирање
543,00 ден.
1
Просек: 1 (1 мислење)
Шифра
044279C
favorite_border

Опис на производот

  • Кутија за складирање и чување на лекови
  • Овозможува распоредување на лековите за една седмица
  • Безбедно и навремено дозирање

Мислења на потрошувачи

cristomanova
1
Кутивчињата многу тешко се отвораат и затвораат, а и напишаното би требало да е со поупадливи контрастни бои за полесно да се чита.
Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се