Кутија за забни протези

Кутија за забни протези
61,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
008595C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Пластична кутија за забни протези

Пакување: 1 кутија

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се