LA FINESTRA Органски јачменов слад, 400 г

LA FINESTRA Органски јачменов слад, 400 г
189,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
035888C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Органски јачменов слад

Пакување: 400 г

Содржина

Состојки: вода, јачменов слад* (32%)

*од органско производство.

Може да содржи и соја, јаткасти плодови и кикирики во траги.
Да се чува на суво и ладно место.
Појавата на лесна сепарација и кристализација на капакот е поради природното потекло на производот.
Пред употреба добро промешајте.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се