LA RIVE Brave Man Антиперспирант дезодоранс за мажи, 150 мл

La Rive Brave Man Deodorant dezodorans za mazi
LA RIVE Brave Man Антиперспирант дезодоранс за мажи, 150 мл
109,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055088C
favorite_border

Опис на производот

La Rive Brave Man – Антиперспирант дезодоранс за мажи.

Ова е композиција која е симбол на машката енергија и моќта на природата, добивајќи инспирација од најдобрите традиции на машки мириси. Неговиот безвременски карактер и влијание се припишуваат на комбинацијата од два навидум антагонистички елементи… Истражете ја моќта на вибрирањето со внатрешните енергетски ароми на грејпфрут и освежителни морски ноти во извонредна комбинација со едноставно заразна сензуалност на ноти на гвајак, килибар и пачули.

Горни ноти: грејпфрут, мандарина, морски ноти
Средни ноти: јасмин, ловор
Основните ноти: гвајак, дабов мов, пачули, килибар (амбер),

Пакување: 150 мл.

Содржина

Состав: Butane, Alcohol Denat., Propane, Isobutane, Perfume, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Cinnamal, Citral, Coumarin, Eugenol, Isoeugenol, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Evernia Prunastri extract.

Мерки на претпазливост: Шишето е под притисок. Штитете го од светлина и не го изложувајте на температура над 50°C. Не го дупчете, палете после употреба, не прскајте на пламен или запалливи материјали. Држете подалеку од дофат на деца. Не прскајте на иритирана или оштетена кожа!. Држете го подалеку од очите.! Користете само како е наведено во упатството. Многу запалливо!

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се