LA RIVE Brave Man Тоалетна вода за мажи, 100 мл

La Rive Brave Man Eau De Toilette toaletna voda za mazi
LA RIVE Brave Man Тоалетна вода за мажи, 100 мл
379,00 ден.
322,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
055093C
favorite_border

Опис на производот

La Rive Brave Man – Тоалетна вода за мажи.

Ова е композиција која е симбол на машката енергија и моќта на природата, добивајќи инспирација од најдобрите традиции на машки мириси. Неговиот безвременски карактер и влијание се припишуваат на комбинацијата од два навидум антагонистички елементи… Истражете ја моќта на вибрирањето со внатрешните енергетски ароми на грејпфрут и освежителни морски ноти во извонредна комбинација со едноставно заразна сензуалност на ноти на гвајак, килибар и пачули.

Горни ноти: грејпфрут, мандарина, морски ноти
Средни ноти: јасмин, ловор
Основните ноти: гвајак, дабов мов, пачули, килибар (амбер),

Пакување: 100 мл.

Содржина

Состав: Alcohol Denat., Aqua, Parfum, Diethylhexyl Syringylidene Malonate, Caprylic Capric Triglyceride, Cinnamal, Citral, Coumarin, Eugenol, Isoeugenol, Linalool, Limonene, Citronellol, Geraniol, Alpha-isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Evernia Prunastri Extract, CI 19140, CI 60730.

Мерки на претпазливост: Запалливо! Држете подалеку од оган! Избегнувајте прскање на иритирани или оштетени делови од кожа! Држете подалеку од дофат на деца!

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се