LA RIVE Cash For Men Антиперспирант дезодоранс за мажи, 150 мл

La Rive Cash For Men Deodorant dezodorans za mazi
LA RIVE Cash For Men Антиперспирант дезодоранс за мажи, 150 мл
109,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055087C
favorite_border

Опис на производот

La Rive Cash For Men Антиперспирант дезодоранс за мажи.

Бидете како злато - скапоцено, вистинито, привлечно и класично елегантно, сè уште посакувано и освоено! Изградете свој стил со совршено избраната композиција од мириси на грејпфрут, пеперминт и црвена мандарина составена од дрвени и килибарни ноти. CASH е модерен и оригинален мирис со силен карактер и богат состав, со елеганција на екстрактот од роза, егзотичните пачули и ексклузивната нота на светла кожа. Мирисот е создаден за мажи кои сакаат да се опкружуваат со луксуз и секогаш го ценат одличниот вкус.

Горни ноти: грејпфрут, нане, црвена мандарина.
Средни ноти: цимет, екстракт од роза, зачини.
Основните ноти: дрвени ноти, пачули, килибар (амбер), светла кожа.

Пакување: 150 мл.

Содржина

Состав: Butane, Alcohol Denat., Propane, Isobutane, Perfume, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinamal, Hydroxycitronella, Isoeugenol, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone.

Мерки на претпазливост: Шишето е под притисок. Штитете го од светлина и не го изложувајте на температура над 50°C. Не го дупчете, палете после употреба, не прскајте на пламен или запалливи материјали. Држете подалеку од дофат на деца. Не прскајте на иритирана или оштетена кожа!. Држете го подалеку од очите.! Користете само како е наведено во упатството. Многу запалливо!

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се