LA RIVE Cash For Men Тоалетна вода за мажи, 100 мл

La Rive Cash Eau De Toilette for men toaletna voda za mazi
LA RIVE Cash For Men Тоалетна вода за мажи, 100 мл
397,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055091C
favorite_border

Опис на производот

La Rive Cash For Men Тоалетна вода за мажи.

Бидете како злато - скапоцено, вистинито, привлечно и класично елегантно, сè уште посакувано и освоено! Изградете свој стил со совршено избраната композиција од мириси на грејпфрут, пеперминт и црвена мандарина составена од дрвени и килибарни ноти. CASH е модерен и оригинален мирис со силен карактер и богат состав, со елеганција на екстрактот од роза, егзотичните пачули и ексклузивната нота на светла кожа. Мирисот е создаден за мажи кои сакаат да се опкружуваат со луксуз и секогаш го ценат одличниот вкус.

Горни ноти: грејпфрут, нане, црвена мандарина.
Средни ноти: цимет, екстракт од роза, зачини.
Основните ноти: дрвени ноти, пачули, килибар (амбер), светла кожа.

Пакување: 100 мл.

Содржина

Состав: Alcohol Denat., Aqua, Parfum, Diethylhexyl Syringylidenemalоnate, Caprylic/ Capric Triglyceride, Limonene, Coumarin, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha - Isomethyl Ionone; Benzyl Alcohol, Cinnamal, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, CI 19140, CI 16255, CI 28440, CI 15985.

Мерки на претпазливост: Запалливо! Држете подалеку од оган! Избегнувајте прскање на иритирани или оштетени делови од кожа! Држете подалеку од дофат на деца!

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се