LA RIVE Cash Парфем за жени, 90 мл

La Rive Cash Woman Eau De Parfum parfem za zeni
LA RIVE Cash Парфем за жени, 90 мл
379,00 ден.
322,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
055082C
favorite_border

Опис на производот

La Rive Cash Woman Парфем за жени.

Почувствувајте го вистинското богатство на мирисот! CASH WOMAN е модерна композиција од јасмин, цвет од портокал и ароми на нероли на кои килибарот, пачули и белиот мед додаваат повеќе гламур. Во овој парфем одмара бунтовничката сладост на заводливите погледи - ајде да го искористиме! Овој состав совршено ќе ја истакне природата на храбрата и целосно независна жена. Бидете слободни - бидете свои!

Горни ноти: лимон, цвет нероли, малина.
Средни ноти: гарденија, јасмин, цвет од портокал.
Основните ноти: килибар, бел мед, пачули.

Пакување: 90 мл.

Содржина

Состав: Alcohol Denat., Aqua, Parfum, Diethylhexyl Syringylidenemalоnate, Caprylic/ Capric Triglyceride, Benzyl Alcohol, Geraniol, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Alpha - Isomethyl Ionone, Citral, Limonene, Linalool, Coumarin, Eugenol, CI 15985, CI 19140, CI 16255, CI 28440,

Мерки на претпазливост: Запалливо! Држете подалеку од оган! Избегнувајте прскање на иритирани или оштетени делови од кожа! Држете подалеку од дофат на деца!

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се