LA RIVE Mind Chill Спреј за тело и коса, 200 мл

La Rive Mind Chill Body & Hair Mist  sprej za telo i kosa
LA RIVE Mind Chill Спреј за тело и коса, 200 мл
189,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055092C
favorite_border

Опис на производот

La Rive Mind Chill Body & Hair Mist - Спреј за тело и коса

  • Со додаток на витамин Е и провитамин Б5
  • Го негува телото и косата, давајќи и чувство на хидратација
  • Дерматолошки тестиран
  • Со арома на чај, бергамот, кардамон и анасон.
  • Погодно е за вегани

Пакување: 200 мл.

Содржина

Состав: 

Начин на употреба: Нанесете го на телото и косата на оддалеченост од 20 цм. Не нанесувајте на лице и оштетена кожа. Избегнувајте контакт со очите. Држете подалеку од дофат на деца. Користете само како е наведено во упатството.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се