LABELLO Buttercream Ванила балсам за усни, 4.8 г

LABELLO Buttercream Ванила балсам за усни, 4.8 г
196,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040527C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Воодушевете ги своите усни со слаткиот Labello десерт од ванила. Единствената формула со мека текстура веднаш се топи на усните овозможувајќи им 24 часовна хидратација.

Дерматолошки тестиран производ.

Пакување: 4.8 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се