LABELLO Hyaluron Балсам за усни со хијалурон, безбоен, 5.2 г

LABELLO Hyaluron Lip Moisture Plus, Lips & Fewer Lip Lines balsam za usni so hijaluron
LABELLO Hyaluron Балсам за усни со хијалурон, безбоен, 5.2 г
225,00 ден.
158,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055154C
Online only
Акција 03-16.06.2024
favorite_border

Опис на производот

Labello Hyaluron Lip Moisture Plus Nude Балсам за навлажнување на усни, со натриум хиалуронат (хијалуронска киселина), со боја на кожа (транспарентен, безбоен)

  • Ултра навлажнувачката формула збогатена со натриум хиалуронат длабински ги навлажнува усните во текот на 24 часа
  • Без минерални масла
  • Компатибилноста со кожата е дерматолошки потврдена
  • 99% од состојките се од природно потекло
  • Веган формула (не содржи состојки од животинско потекло)

Пакување: 5,2 г.

Содржина

Состав: Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Sweet Almond Oil), Glycerin, Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Aqua, Butyrospermum Parkii Butter, Behenyl Behenate, Helianthus Annuus Seed Cera, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Copernicia Cerifera Cera, Helianthus Annuus Seed Oil, Polyglyceryl-4, Diisostearate/ Polyhydroxystearate / Sebacate, Citronellol, Geraniol, Aroma.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се