LABELLO Original Балсам за усни, 2 х 4.8 г

Labello Original 2 pack labelo
LABELLO Original Балсам за усни, 2 х 4.8 г
296,00 ден.
266,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055716C
Online only
Акција само online 01-31.07.2024
favorite_border

Опис на производот

Labello Original - Стик за нега на усни

  • Сo состојки од 100% природно потекло
  • Ги штити усните од студ, ветер и сув воздух
  • Повеќе од 24 часа им обезбедува влажност - клинички испитано
  • Содржи шеа (Shea) путер и природни растителни масла
  • Збогатен е со витамини
  • Пакувано со рециклиран картон
  • 100% климатски неутрализиран производ - преостанатите емисии на CO2 се компензираат преку сертифицирани климатски проекти

Пакување: 2 x 4.8 г.

Содржина

Состав: Helianthus Annuus Hybrid Oil (Sunflower Oil), Cera Alba (Beeswax), Hydrogenated Rapeseed Oil, Butyrospermum Parkii Butter (Shea Butter), Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate (Vitamin C Derivate), Helianthus Annuus Seed Oil (Sunflower Oil), Lecithin (Sunflower Lecithin), Linalool, Citronellol, Citral, Aroma.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се