LABELLO Original Балсам за усни, 4,8 г

Labello Original labelo balsam za usni
LABELLO Original Балсам за усни, 4,8 г
158,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021401C
favorite_border

Опис на производот

Негувајте ги своите усни со Labello® Original балсамот за усни за да бидат неодоливо меки, нежни и заштитени од сушење. Има пријатна текстура којашто веднаш се топи на усните овозможувајќи им 24 часовна хидратација.

  • Единствената формула со природни масла и шеа путер
  • Дерматолошки тестиран производ
  • Клинички тестирано

Нето-тежина: 4,8 г.

Содржина

Состав: octyldodecanol, hydrogenated rapeseed oil, ricinus communis seed oil, cera alba, ethylhexyl stearate, cetyl palmitate, cetearyl alcohol, polyglyceryl-3 diisostearate, copernicia cerifera cera, butyrospermum parkii butter, persea gratissima oil, simmondsia chinensis seed oil, aqua, BHT, limonene, linalool, citronellol, aroma.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се