LABELLO Soft Rose Балсам за усни - роза, 4.8 г

labello soft rose labelo balsam za usni
LABELLO Soft Rose Балсам за усни - роза, 4.8 г
198,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
028444C
favorite_border

Опис на производот

Истакнете ја убавината на своите усни и нагласете го нивното природно руменило со Labello балсамот за усни. Единствената формула збогатена со екстракт од роза веднаш се топи на усните, го истакнува нивното природно руменило овозможувајќи им 24 часовна хидратација.

Дерматолошки тестиран производ.

Пакување: 4.8 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се