LACALUT Aktiv Четка за заби

LACALUT Aktiv Четка за заби
177,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
012255C
favorite_border

Опис на производот

Специјално изработената четкичка од меки влакна со тенки конусни врвови за темелно чистење и продирање во најнедостапните места и просторот меѓу забите. Воедно вршат блага масажа на непцата, со што се поттикнува циркулацијата.

Особено е пријатна заради подвижната двокомпонентна дршка со вдлабнатина за палецот.

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се