LACALUT Aktiv Gentle White Паста за заби 75 мл + 33% гратис

LACALUT Aktiv Gentle White Паста за заби 75 мл + 33% гратис
261,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048157C
favorite_border

Опис на производот

Lacalut Aktiv Gum Protection & Gentle White – медицинска паста за нежно избелување на забите и заштита на гингивата.

Содржи активна формула за зацврстување на гингивата, заштита од воспаление и крварење, како и хијалуронски комплекс за поттикнување на природната одбрана на гингивата.

Иновативнен начин на избелување на забите - помага во нежно и ефикасно отстранување на дамките и постигнување на природна белина на забите благодарение на специјални протеолитички ензими.

Содржи флуориди (1400 ppm) и минерали кои штитат од кариес и деминерализација на забите.

Пакување: 75мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се