LACALUT Baby Четка до 4 години

LACALUT baby toothpaste to 4 years 50ml cetka za zabi za deca
LACALUT Baby Четка до 4 години
116,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
008465C
favorite_border

Опис на производот

Мала глава обложена со мека гума за заштита од повреди при невешто миење на забите кај најмалите дечиња.

Соодветно меки влакна за отстранување на забниот плак и масажа на гингивата.

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се