LACALUT Baby Четка до 4 години

LACALUT Baby Четка до 4 години
116,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
008465C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Мала глава обложена со мека гума за заштита од повреди при невешто миење на забите кај најмалите дечиња.

Соодветно меки влакна за отстранување на забниот плак и масажа на гингивата.

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се