LACALUT Baby Паста за заби за деца од 0-4 години, 50 мл

LACALUT children's (baby) toothpaste up to 4 years 50ml pasta za zabi za deca bebinja
LACALUT Baby Паста за заби за деца од 0-4 години, 50 мл
177,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
008461C
favorite_border

Опис на производот

За нега и заштита на млечни заби. Ефикасно го отстранува забниот плак и ги штити млечните заби и чувствителни детски заби од кариес благодарение на аминфлуоридот (олафлур).

  • Витамините A и E ја подобруваат негата на гингивата
  • Содржина на флуориди 250 ppm
  • Без шеќер
  • Прекрасен вкус на малина

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се