LACALUT Детска четка за заби (4+) години

LACALUT Детска четка за заби (4+) години
147,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
014393C
favorite_border

Опис на производот

  • Специјални влакна со тенки врвови за отстранување на плакот и од најнедостапните места
  • Ергономски дизајн

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се