LACALUT Duo Clean Четка за заби

LACALUT Duo Clean Четка за заби
138,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
014391C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Четка за заби овозможува двојно дејство. Работен дел  од средно тврди X-вкрстено поставени влакна кои ефикасно го чистат забните површини и меѓузабните простори. На задната страна се наоѓа мек гумен дел за нежно отстранување на бактериските наслаги од површината на јазикот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се