LACALUT Flora Четка за заби

LACALUT Flora Toothbrush cetka za zabi
LACALUT Flora Четка за заби
182,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055393C
favorite_border

Опис на производот

Lacalut Flora четка за заби со специјални влакна кои достигнуваат и во тешко достапните делови во устата и интерденталниот простор. Содржат сребрени јони кои оневозможуваат развој на бактериите и обезбедуваат долготрајна заштита од бактериска контаминација и поголема трајност на четката. Чистачот за јазик помага при отстранување на бактериите од јазикот и обезбедува свеж здив.

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се