LACALUT Конец за заби, 50 м

LACALUT Конец за заби, 50 м
183,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
019113C
favorite_border

Опис на производот

Lacalut забниот конец е идеален за секојдневно чистење на просторот меѓу забите, и е лесен за користење дури и за почетници и деца над 9 години. Совршено го чисти плакот и остатоците од храна меѓу забите.

Пакувањето содржи 50 метри конец, што соодветствува на 4 месеци секојдневна употреба.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се