LACALUT Мулти-ефект мицеларен раствор за уста, 500 мл

LACALUT MULTI-EFFECT Mouthwash rastvor tecnost za usta
LACALUT Мулти-ефект мицеларен раствор за уста, 500 мл
265,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051187C
favorite_border

Опис на производот

Со 6 во 1 иновативна формула која овозможува: 

  • Редукција на забен плак
  • Борба против бактериите
  • Заштита од кариес
  • Грижа за гингивата
  • Природна белина на забите 
  • Свеж здив

Пакување: 500 мл.

Содржина

Начин на употреба: исплакнете ја устата со 15 мл раствор (половина од капачето) околу 30 секунди, а потоа исплукајте.
Без голтање.
Без измивање со вода.
Само за возрасни.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се