LACALUT Мулти-ефект плус витамини и минерали паста за заби 75 мл

LACALUT Мулти-ефект плус витамини и минерали паста за заби 75 мл
180,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051196C
favorite_border

Опис на производот

Паста за комплетна заштита за вашите заби. Збогатена е со витамин Ц и Б12 за здрави заби, отпорна гингива, и додаток на минерали, за заби поотпорни на киселини и реминерализација на забниот емајл. 
Формула 5 во 1 мулти-комплекс за: 

  • Здрава гингива
  • Бели заби
  • Цврст емајл
  • Заштита од кариес
  • Свеж здив

Пакување: 75 мл

Содржина

Содржи натриум флуорид (1150 ppm флуориди). 
Само за возрасни.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се