LACALUT Teens Паста за заби за деца над 8 години

LACALUT children's (teens) toothpaste from 8 years 50ml pasta za zabi za deca tinejgeri
LACALUT Teens Паста за заби за деца над 8 години
164,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
014392C
favorite_border

Опис на производот

Двојна заштита за новите, трајни заби. Оптимална концентрација на органски и неоргански флуориди која обезбедува минерализација и заштита од кариес.

Вкус на лимон и мента во микрокапсули кој миењето на забите го претвора во вистинско чувство на свежина.

Содржина на флуориди 1400 ppm.

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се