LACTOGYN Интимен течен сапун 250 мл

Lactogyn sapun za intimna higiena
LACTOGYN Интимен течен сапун 250 мл
405,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
018601C
favorite_border

Опис на производот

Lactogyn интимниот сапун во својот состав има млечна киселина, камилица и невен. Lactogyn® сапунот е исклучително нежен и сигурен за употреба, штити од инфекции и ја чува природната вагинална флора.

Пакување: 250 мл.

Содржина

Состав: Благопријатните природни сотојки од камилица и невен погодни се за секојдневно миење и нега уште од најрана возраст кај девојчињата. Млечната киселина одржува оптимална Ph средина на интимната област. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се