LIBRESSE Classic Хигиенски влошки лонг плус, 18 парчиња

LIBRESSE Classic Хигиенски влошки лонг плус, 18 парчиња
110,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
012247C
favorite_border

Опис на производот

LIBRESSE Classic Циклусни влошки супер дуо.

Пакување: 18 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се