LIBRESSE Classic Хигиенски влошки секојдневни регулар, 50 парчиња

LIBRESSE Classic Хигиенски влошки секојдневни регулар, 50 парчиња
105,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
012249C
favorite_border

Опис на производот

  • LIBRESSE Classic Секојдневни влошки

Пакување: 50 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се