LIBRESSE Dailies Fresh Protect Хигиенски влошки секојдневни, регулар, 58 парчиња

LIBRESSE Dailies Fresh Protect Хигиенски влошки секојдневни, регулар, 58 парчиња
158,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021364C
favorite_border

Опис на производот

  • Секојдневни влошки обликувани според женското тело, за идеален комфор

Пакување: 58 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се