LIBRESSE Dailies Pure Sensitive Гел за интимна хигиена, 200 мл

LIBRESSE Dailies Pure Sensitive Гел за интимна хигиена, 200 мл
221,00 ден.
111,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051485C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Гел за интимна хигиена за чуствителна кожа. Гелот е наменет само за надворешна употреба. 

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се