LIBRESSE Dailies Pure Sensitive Хигиенски влошки секојдневни, 26 парчиња

LIBRESSE Dailies Pure Sensitive Хигиенски влошки секојдневни, 26 парчиња
105,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051484C
favorite_border

Опис на производот

  • Секојдневни влошки за чувствителна кожа

Пакување: 26 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се