LIBRESSE Extra Long Секојдневни влошки, 24 парчиња

LIBRESSE Extra Long Секојдневни влошки, 24 парчиња
132,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053671C
favorite_border

Опис на производот

Екстра долгите секојдневни влошки Libresse® CurveFit™ се обликувани да одговараат на секоја форма на телото и се издолжени за поголема покриеност и сигурност. Благодарение на дизајнот CurveFit™, поширокиот преден дел обезбедува подобро приспособување и спречува лизгање, така што дневната подлога останува на своето место без оглед на движењето.

Екстра долгите дневни влошки Libresse® CurveFit™ се дизајнирани за максимална доверливост. Нивната формула ProSkin™ содржи блага инфузија на млечна киселина за одржување на урамнотежена pH вредност во интимната област, додека ја одржува дневната подлога да дише како памучна долна облека.

Пакување: 24 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се