LIBRESSE Freshness&Protection Хигиенски влошки ултра лонг плус, 16 парчиња

LIBRESSE Freshness&Protection Хигиенски влошки ултра лонг плус, 16 парчиња
149,00 ден.
127,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
002808C
favorite_border

Опис на производот

LIBRESSE Циклусни влошки ултра долги, за свежина и заштита.

Пакување: 16 влошки.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се