LIBRESSE Freshness&Protection Хигиенски влошки ултра плус, 20 парчиња

LIBRESSE Freshness&Protection Хигиенски влошки ултра плус, 20 парчиња
149,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
013137C
favorite_border

Опис на производот

  • LIBRESSE Циклусни влошки, ултра плус - за свежина и заштита

Пакување: 20 влошки.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се