LIBRESSE Natural Care Хигиенски влошки регулар плус, 20 парчиња

LIBRESSE Natural Care Хигиенски влошки регулар плус, 20 парчиња
149,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
008065C
favorite_border

Опис на производот

  • LIBRESSE Natural Care Циклусни влошки регулар плус дуо

Пакување: 20 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се