LIDERA Део крем против потење, 50 мл

LIDERA Део крем против потење, 50 мл
193,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002693C
favorite_border

Опис на производот

Lidera - Дезодорантски крем.

Овој крем е одговор на прашањето како да се потите без непријатна миризба. При потење се излачува пот што во контакт со бактерии добива непријатна миризба.

Со Лидера се спречува појавата на таа непријатна миризба, а потењето не се спречува.

Делува повеќе денови. Не содржи конзерванси ниту алкохол, и нежно е парфимиран.

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се