LIDERA Део крем за нозе, 50 мл

LIDERA Део крем за нозе, 50 мл
193,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002694C
favorite_border

Опис на производот

Lidera -  Дезодорантски крем за нозе.

Ја спречува појавата на непријатна миризба на нозете при потење. Содржи супстанца што ја сврзува непријатната миризба, а сепак не го спречува потењето. Делува повеќе денови.

Ги освежува стапалата и ја подобрува циркулацијата на крвта во нив.

Не содржи конзерванси ниту алкохол.

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се