LIDERA Прашок за депилација, 200 г

LIDERA Прашок за депилација, 200 г
398,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
037551C
favorite_border

Опис на производот

Нов начин на депилација. Овозможува одличен резултат без болки, иритација на кожата или појава на акни. Употребете го за депилација на рацете, нозете, стомакот, градите, грбот, пазувите или, пак, за интимната зона.

Ефикасен е за отстранување на влакната, како кај жените, така и кај мажите, без оглед на дебелината или густината на влакната.

Нето-тежина: 200 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се